Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1422
Plaats
Uithoorn
9
9 votes with an average rating of 1.
Omschrijving Melding
Wij wonen echt direct onder een vlieggoot en de overlast is enorm. Deze gel heeft een hele grote impact op ons leven.
De overlast is totaal niet eerlijk verdeeld. Op sommige aspecten heb je geen invloed zoals de windrichting, maar de verdeling van de banen en richting wel.
Als de Aalsmeerbaan in onderhoud is wordt er ook gewoon gevlogen met wind uit het westen dus waarom kan de overlast dan niet wat eerlijker worden verdeeld.
De gemeentes Uithoorn en Aalsmeer doen hun best maar lopen ook tegen de enorme vlieglobby en macht van bepaalde gemeenten aan. Het draait allemaal om geld en macht en als je op de verkeerde plek woont ben je de pineut.
Omdat de Aalsmeernaan zoveel wordt ingezet ervaren steeds verdere “omwonenden”last en gaan steeds meer gemeenten ( Hilversum, Amersfoort, Baarn) er zich tegen verzetten. Misschien is dat onze redding want anders zijn we net zoals voorgaande jaaaren totaal aan de wolven overgeleverd.

Op vliegherrie.nl zijn 13.107 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 603.912 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram